Skip to content

Placenta – málo známý homeopatický „všelék“

 

Děkuji za sdílení cenných informací vyjímečné ženě, kterou na její cestě provázím a předávám jí slovo.

 

Mgr. Michaela Fojtíčková: Placenta – málo známý homeopatický „všelék“

 

Ráda bych se s vámi podělila o informace, které jsem získala v rámci homeopatického kongresu při přednášce zkušeného dětského lékaře, homeopata. Do té doby jsem neměla tušení, že lze udělat homeopatický lék z placenty.

Nejlepší možností je, nechat dítěti připravit lék z jeho vlastní placenty. Proto bych tuto zásadní informaci ráda sdílela a předala tak možnost mít v rukou mocný lék v podstatě na všechny nemoci.

Jde o lék pro děti nekojené nebo nedostatečně kojené. Je základním lékem na nedostatek výživy, ať už fyzické, či emocionální, na rychlé odpojení od matky, od důležitého zdroje. S tím může v pozdějším věku souviset hledání vlastní hodnoty, identity, příslušnosti, jakési vykořenění a pocit „já nikam nepatřím“. Lék je možné použít při poruchách imunity, při časté nemocnosti dětí, alergiích nebo chronických problémech. Působí jako podpora celkového zdraví dítěte na všech úrovních.

Pan doktor hovořil o tom, že po podání homeopatického léku Placenta zmizela vysoká horečka u dcery během dvou minut, stejně fungoval u kojeneckých kolik, kašle nebo rýmy.

Placenta je velký, nedoceněný a málo známý lék, který by si podle mého názoru zasloužilo mít každé čerstvě narozené dítě. Je to takový vklad do šťastného a spokojeného života.

 

 

Mé osobní zkušenosti o využití darů placenty jsou velké a u mě i mých dětí velmi pozitivní, o některých z nich se můžete dočíst v knize Placentový rituál. Příroda do placenty – naší druhé části každému z nás namíchala dokonalý koktejl živin na míru, které velmi dobře poslouží při rozmanitém trápení jak našim dětem, tak nám – ženám.

Jsem vděčná, že odkaz který zůstal zapomenutý je probuzený a my všichni se rovzpomínáme na silnou a moudrou medicínu, která přichází ze samotného zdroje Života.

Jsem vděčná, že přibývá rodičů, kteří „slyší“ a své děti obdarovávají tím nejcenějším.

S láskou, Radana

Back To Top