Skip to content

Vědomá potřeba završení našeho narození prostřednictvím uctění placenty a energetického propojení se s ní je stará jako lidstvo samo a je klíčem k návratu k vlastním kořenům a k naší síle. Placentový rituál je cestou do posvátných vzpomínek sebe sama, rodu i celku. Díky nim jsme součástí koloběhu bytí jako bytosti lásky, které si jsou vědomy vlastní Božské síly, k níž se znovu navracíme.

K Placentovému rituálu mám hluboký „vztah“ a do role Průvodkyně vstupuji s pokorou, respektem a úctou k nesdělitelným silám, které mi Placentové poselství předaly, stejně jako ke každému člověku, kterého smím rituálem provést.

Coby Vaše Průvodkyně Placentového rituálu s Vámi společně vstoupím do Posvátného prostoru podstaty Života, napojíme se na pramen Božské výživy a otevřeme se mnohem hlubší Moudrosti, než si kdokoliv z nás dokáže představit: s Moudrostí Života, s Moudrostí Vesmíru.

Děje Placentového rituálu jsou velmi mocné a mohu Vás ujistit, že nekončí samotným Rituálem, nýbrž jím právě Opravdově začínají. Každý den a každý moment já sama od okamžiku, kdy jsem svoji Rituální placentu poslala ve svůj narozeninový den po vodě, čemuž předcházel více než roční proces vnitřní i vnější přípravy a současně takřka tříleté psaní knihy, prožívám jakou MOC Placentový rituál má.

Jestliže vnímáte, že se váš příběh vine mým směrem a přejete si, abych se stala Vaší Průvodkyní Placentovým rituálem, bude mi ctí to pro Vás udělat a po důkladném přečtení těchto řádků a knihy Placentový rituál, ve které se Vám dostanou zásadní informace mě můžete oslovit. Těším se na každého z Vás i na mimořádné okamžiky, v nichž se otevřete čirému požehnání Života jako nová Bytost Lásky.

Vaším Placentovým rituálem Vás provedu ve vyživující péčí Matky Země a Kosmické ochranně Světla, v jejichž požehnání se znovu – zrodíte jako Božská bytost, která oslavuje Život a je oslavována Životem.

Vědomě završíte své narození a do svého života pustíte jedinečné osvobozující proměny, které vás podpoří při návratu k sobě sama, k vašim kořenům a k veškerým Božským potenciálům, s nimiž jste na Zemi přicházeli. Pro každého člověka je Placentový rituál bez nadsázky nezbytností, díky které dochází k oživení posvátných vzpomínek pro vlastní životní příběh.

 

Energetická propojení, jimž se v Rituálu otevřete, zpětně hojí traumatické zkušenosti, rozštěpenost a vlévají se do veškerých buněčných úrovní.

Placentový rituál je plný okamžiků něhy, dojetí, citů, síly a nepředvídaných léčivých dějů, ve kterých dochází k obnově propojení se svoji druhou částí, svým Vědomím, svou Božskostí, díky čemuž sama sebe přirozeně otevíráme obrovským přesahům Celku.

Rituálem neprovázím děti, které jsou mladší deseti let. V případě Vašeho zájmu mě prosím kontaktujte na :  info@pramensvetla.cz

„A až nazraje pravý čas a já uslyším tiché vyprávění, které pro Vás ponese Poselství, aby naplnily Váš život požehnáním, tak se s Vámi o něj v kompletním znění podělím. Přestože to může znamenat i to, že je třeba pár týdnů, anebo měsíců na Váš Placentový rituál v trpělivosti, tiše zrát.

Poselství, které ve vztahu s Vaším Placentovým rituálem přijmu je odrazem hluboké Moudrosti a je zásadní jej ctít a respektovat.

Tak jako není možné zasahovat do nepřekonatelných dějů Přírody, nýbrž je jen s pokorou následovat, tak právě tak (nejen) jako Vaše Průvodkyně Placentovým rituálem ctím Posvátné děje Života, aniž bych cokoliv ovlivňovala a proto Vás prosím, abyste mě nežádali o urychlení procesu Vašeho Placenotvého rituálu.

Poselství, které pro Vás obdržím, jeho kompletní znění a případný vhodný čas Vašeho Placentového rituálu se s Vámi podělím, jakmile jej sama budu znát. Na veškerých dalších podrobnostech se společně domluvíme a bližší informace o průběhu Placentového rituálu Vám napíšu“.

Back To Top