Skip to content

Příroda placentu vytvořila fascinujícím způsobem, aby posloužila individuálním potřebám matky a dítěte.

Síla darů placenty je mimořádná, nejen že nám nabízí nesmírně mnoho živin, ale také nás propojuje s moudrostí Země.

Jedinečným způsobem regeneruje tělo matky a harmonizuje to, co bylo porodem ztraceno. Pro její posilující schopnosti ji můžete s úctou a vděčností zpracovat.

Experti se shodují, že placenta uchovává vlastní přírodní hormony, jejichž opětovné uvedení do těla přirozeně podporuje rychlejší zotavení.

 

Nejvyšší účinky placenty jsou, jestliže jí žena po porodu kousek sní v syrovém stavu (např. jako součást koktejlu s ovocem). Dochází pak k rychlé regeneraci a posilnění celého organismu a je podpořena laktace.

Je možné z ní vyrobit také tinkturu či kapsle. Placenta tak nabízí jedinečnou a nefarmakologickou možnost, jak pomoci matce a dítěti s řadou různých fyzických i psychických obtíží i v průběhu jejich dalšího života. V placentě jsou na míru pro konkrétní ženu a její dítě obsaženy a v dokonalém poměru zastoupeny veškeré dary přírody, přičemž je možné využití produktů z placenty i pro ženy z ženské linie matky.  (O mých a dalších žen osobních zkušenostech se zpracováním placenty se dočtete v knize v části Placentové příběhy.)

 

 

Michaela Fojtíčková: Placenta – málo známý homeopatický „všelék“

Ráda bych se s vámi podělila o informace, které jsem získala v rámci homeopatického kongresu při přednášce zkušeného dětského lékaře, homeopata.

Do této doby jsem neměla tušení, že lze udělat homeopatický lék z placenty. Nejlepší možností je nechat dítěti připravit lék z jeho vlastní placenty. Proto bych tuto zásadní informaci ráda sdílela a předala tak možnost mít v rukou mocný lék v podstatě na všechny nemoci.

Jde o lék pro děti nekojené nebo nedostatečně kojené. Je základním lékem na nedostatek výživy, ať už fyzické, či emocionální, rychlé odpojení od matky, od důležitého zdroje. S tím může v pozdějším věku souviset hledání vlastní hodnoty, identity, příslušnosti, jakési vykořenění a pocit „já nikam nepatřím“. Lék je možné použít při poruchách imunity, při časté nemocnosti dětí, alergiích nebo chronických problémech. Působí jako podpora celkového zdraví dítěte na všech úrovních.

Pan doktor hovořil o tom, že po podání homeopatického léku Placenta zmizela vysoká horečka u dcery během dvou minut, stejně fungoval u kojeneckých kolik, kašle nebo rýmy.

Placenta je velký, nedoceněný a málo známý lék, který by si podle mého názoru zasloužilo mít každé čerstvě narozené dítě. Je to takový vklad do šťastného a spokojeného života.

 

Více informací o zpracování placenty:  https://zpracovaniplacenty.cz/uvod-1/kontakt/

Back To Top