Skip to content

Upřímně si myslím, že ze všeho nejdůležitější je upřímný a čistý záměr, ať děláme cokoliv.

To, že se Vaše cesta vine mým směrem a já mám pro Vás Váš Placentový rituál stvořit neomylně poznáte ve svém srdci.

To, že  je pro Vás požehnáním dýchat Posvátnou atmosféru, která je v Rituálech hmatatelná ucítíte ve svém těle.

To, že se potřebujete ponořit pod hladinu Světla a napojit na pramen Božské výživy spolu se mnou, Vám sdělí Vaše nitro.

To, že je prožití Placentového rituálu spolu se mnou tichou potřebou Vaší Duše, Vám dá Ona sama najevo.

To, že je pro Vás tento Prožitek darem na Vaší cestě, Vám pošeptají Vaši Andělé.

♥ Můžete cítit (mluvím z praxe) že Rituál si pro sebe nejprve potřebujete vytvořit sami a až posléze na vlnách transformačních dějů, které mají obrovský přesah si přát, abych Vás jím ještě jednou provedla já. A je to tak v pořádku.

♥ Rovněž může být Váš Placentový rituál, který si pro sebe vytvoříte naprostým završením Vašeho narození a Vy budete zažívat z toho plynoucí dary, bez potřeby se jím nechat provázet mnou.  A i tak je to v naprostém pořádku.

♥ Také si sami sobě můžete dopřát prožití Placentového rituálu spolu se mnou, aniž byste jej kdykoliv předtím pro sebe tvořili a nechat se hýčkat veškerým požehnáním, které Vás zaplaví.

Kniha je studnicí viditelné i na první pohled neviditelné Moudrosti, která Vám odhalí mnoho v souladu s Vaší připraveností pro prožití Vašeho Placentového rituálu doma i spolu se mnou.

♥ Placentovým rituálem je možné projít individuálně, anebo ve skupince maximálně pěti lidí.

Ať už se jej rozhodnete spolu se mnou prožít individuálně, anebo ve skupince je Placenotvý rituál vždy jedinečný a dochází k velmi silným procesům ve kterých každý sám za sebe (to platí i v případě skupinového Rituálu) prochází Bránou života a vrací se po časové linii zpět k sobě sama a Zdroji svého Božství.

 

Lidi, které Rituálem provázím, podporuji, aby nespoléhali na to, že za ně pár hodin vyřeší celý život (tak rozhodně nefunguje vůbec nic), ale aby dál v procesu vnímavě pokračovali a rozkvétali do síly, se kterou na planetu přicházeli.

♥ Zázračný děj plynoucí z propojení s placentou a jejího uctění otevřeně pracuje a rozlévá se celým bytím, ve velmi silné koncentraci procházejíce skrze všechny roviny, z nichž mizí omezující vzorce.

♥ Uvolníte spirituální i hmotné požehnání pro svůj život a napojíte se na důležitý pramen síly své druhé části – placenty – která přetváří jemnou energii snů a vizí v hmotné naplnění.

Všechny další informace související s Vaším Placentovým rituálem, jeho průběhem a podrobnostmi nezveřejňuji, ale obdržíte je v dopise spolu s Vaším poselstvím.

Back To Top