Skip to content
Přestavte si, že den co den milióny domácností vypouštějí jedovatou vodu, která znečišťuje spodní vody a uvolňuje agresivní vibrace, které hubí Matku Zemi a ukládají se v ní.
V určitých frekvencích se tato nakumulovaná agresivní energie ze Země formou různých katastrof uvolňuje, neboť se jí přirozeně touží zbavit. A člověk se stále diví, že tu se stalo to a tam zase ono „a jak hrozné věci se dějí“, neděje se nic hrozného, jen to co sami tvoříme.
To, že na jednom konci planety je přílišné sucho, jinde požáry, tu a tam razantní přívalový déšť – to je hmatatelným důkazem, kterým k nám Země hovoří v touze zachránit lidstvo i sebe sama.

Představte si, jak velmi můžete ovlivnit životy svých milovaných, když se při kontaktu s prádlem do jejich pokožky nebude nepozorovaně vpíjet jed a při konzumaci jídla nebudou přijímat miligramy chemie devastující jejich zdraví.

Představte si, že ve dne v noci nedýcháte toxické škodliviny aviváže.

Představte si, že neničíte naší planetu…

Představte si, že si toto přečte sto lidí a těchto sto lidí si řekne, že to nemá smysl, anebo si řekne, že to zkusí.

A představte si, že sto domácností najednou přestane vypouštět jedovatou vodu, jak obrovské množství to bude za měsíc?

Představte si, že právě VY svým vlastním příkladem můžete být inspirací dalším a dalším lidem. Ne řečmi, ale tím „jak“ to děláte, můžete druhým ukazovat, že to jde jinak, lépe, zdravěji. A ony dál a dál…

Ne panikou z toho v jakém stavu je Země, ale vlastním přičiněním uděláme to nejvíc co můžeme.

Buďte si jistí, že jestliže se budete držet rad v tomto e-booku, Váš život se pozitivně promění.

Je to už pár let, co jsem vystoupila ze své komfortní zóny a vydala se na cestu netoxické domácnosti, která rozhodně nebyla jednoduchá. Byly to nekonečné hodiny hledání, zkoušení, zkoumání, trpělivosti. Mnoho pokusů a omylů a kolečko dalšího hledání. Účinné tipy, opravdu fungující a snadné vychytávky, Vám na pomyslném zlatém táce servíruji formou tohoto e-booku a zvu Vás k proměně Vašeho Života.

Back To Top